Veri Kurtarma

Veri kurtarma konusunda gerek kişisel kullanıcılar gerek kurumsal kullanıcılar ve şirketlerin güvendiği bir firma olmanın gururunu taşımaktayız. Firma olarak uzman ekibimiz ile masaüstü ve diz üstü bilgisayarlarınızdan marka ve model ayırmaksızın verilerinizi kurtarıyoruz.

Veri kurtarma hizmetini gizlilik şartlarına uyarak veren firmamız verileriniz ve kimlikleriniz hakkında kimseye bilgi vermemektedir.

Birçok firmanın ve servisin yapamayacağı fiziki hasar görmüş hard disklerden büyük oranda veri kurtarma yaparak sizleri bu konuda da memnun etmekteyiz. Yılların deneyimi ile sağladığımız güven sayesinde veri kaybı sorununu ortadan kaldırmaktayız. Şirketler, kamular ve kişisel kullanıcılar veri kurtarma konusunda güvenilecek, gizlilik şartlarına uyacak bir firma ile çalışmayı her zaman tercih etmektedir.

Mobil veri kurtarma
iPhone
Tabletler
Samsung
Huawei LG
Diğer Android Cihazlar

Tüm bu taşınabilir cihazlar güvenlik ve veri kaybına karşı dikkatsizce kullanılıyor. Günümüzün mobil teknolojisinde her geçen gün daha fazla kritik veri depolanıyor. Akıllı telefonlar ve tabletler su ve ısı ya da kazayla düşme gibi farklı çevresel faktörlere maruz kaldıklarından, güvenlik risklerine karşı korunmadığından, bu cihazlar veri kaybına karşı çok daha hassastır.

Kişisel Cihazlar Veri Kurtarma
Bilgisayar, cihaz ve sabit disklerin tüm markaları ve modelleri için veri kurtarma hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel veri kurtarma uzmanlarımız, arızalı veri kaynaklarınızdaki verileri kurtardığımızdan emin olmak için en gelişmiş teknolojiyi kullanır.

  CİHAZLAR

Bilgisayar

Notebook / Laptop

Akıllı Telefon / Tablet

Taşınabilir Diskler

Flaş (Flash) Diskler

Fotoğraf Makineleri

DİSKLER

Sata

SSD

IDE

SD / MMC Kartlar

Flash (Memory) Diskler

Hybrid Diskler

Sunucu Sistemleri Veri Kurtarma
Ekibimiz, günümüzde yaygın olarak kullanılan tüm RAID donanım platformlarında  veri kurtarmaktadırlar.

RAID sistemlerde hata toleransı olsa genellikle, bu sistemlerin doğru şekilde kullanılmaması veya yanlış müdahaleler arıza oluşmasına yol açar ve veri kaybına neden olabilir.

RAID SİSTEM PROBLEMLERİ:

RAID Denetleyici hatası

Birden fazla sürücü arızası

Medya bileşenlerinin yanlışlıkla değiştirilmesi

Sürücülerin veya tüm RAID dizisinin yanlışlıkla yeniden biçimlendirilmesi

Dizi yapılandırması kaybolması

RAID bozulmasına neden olan aralıklı sürücü arızası gibi hatalar veri kaybına yol açar