Kurumsal

Maça Bilişim, 2010 yılında İzmir’de kurulmuş olup kendi yazılım ürünleri ve proje geliştirme hizmetlerini ulusal bir yazılım odağı olarak sürdürmekte olan bir yazılım, bilişim ve siber güvenlik firmasıdır.
Kamusal ve özel kuruluşların Web Tasarım, Mobil uygulama, Sunucu Barındırma, Marka Tescili, E-Ticaret Sitesi, Yazılım Geliştirme ve Siber Güvenlik alanlarında kendini kanıtlamış, çağdaş teknolojinin bütün olanaklarına sahip, yenilikçi ve dinamik bir kuruluş olarak siz değerli çözüm ortaklarımızla günden güne büyüyerek emin adımlarla ilerliyoruz.
Maça Bilişim Ailesi olarak 2022 yılında ‘Yılın Yazılım ve Siber Güvenlik Markası’ ödülüne layık görülmenin gururunu yaşıyoruz.
Hizmet ve başarılarımız ile bugün binlerce rakibimizi geride bırakarak ve farkımızı ortaya koyarak sektördeki saygınlığımızı korumaya devam ediyoruz.
Kurulduğumuz yıldan bugüne dek bizimle birlikte çalışan siz değerli iş ortaklarımızın bize olan güvenine ve bağlılığına yön ver vermek, kendileri için hızlı ve sağlam çözüm ortağı olmak, sunduğumuz hizmetlerde sektörün en iyisi olmak yolunda kendimizi hızla geliştirmekteyiz.