Şirketimiz 2010 yılında İzmir’de kurulmuştur. Türkiye’de faaliyet gösteren tüm firmaların web tasarımlarını ve internet reklam hizmetlerini kurmak ve geliştirmek amacıyla hizmet vermeye başladık.

Bugüne kadar binlerce firmaya Web Tasarımı, Hosting, Domain, Web Programlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sunucu Barındırma, Google Adwords, Marka Tescili, E-Ticaret Sitesi, Yazılım Geliştirme, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Afiş Tasarımı, Katalog ve Dergi Tasarımı, Micro Web Tasarımı ve Sosyal Medya danışmanlık konularında hizmet vermiş bulunmaktayız.

Her geçen gün hızla gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek iş ortaklığı yaptığımız tüm firmaların bu teknolojiden geri kalmamalarını sağlayıp bulundukları sektörde fark yaratarak bir adım öne taşımayı başardık.

Hizmet ve başarılarımız ile bugün binlerce web tasarımı yapan rakiplerimizi geride bırakarak ve farkımızı ortaya koyarak sektördeki saygınlığımızı koruduk.

Hizmet verdiğimiz binlerce kurumsal müşterilerimiz ile daha da büyüyor ve müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz.

İzmir Maça Bilişim Çalışmakta olduğumuz şirketlerin web tasarımlarını, kurumsal kimlik tasarımı ve geliştirmelerini, internet reklam çalışmalarını ve birçok hizmeti kendi profesyonel kadromuz ve ekibimizle sağlamaktayız.

Kurulduğumuz yıldan bugüne dek bizimle birlikte çalışan siz değerli iş ortaklarımızın bize olan güvenine ve bağlılığına yön ver vermek, kendileri için hızlı ve sağlam çözüm ortağı olmak, sunduğumuz her bir hizmetlerimiz için en iyisi olmak yolunda hızla kendimizi geliştirmekteyiz.

 

#webtasarım #yazılım #kurumsalkimlik

NASIL ÇALIŞIRIZ?

PLANLIYORUZ
İhtiyaçlarınıza, hedef kitlenize ve bütçenize uygun çözümler sunarız. Öngörülmeyen maliyetleri ve zaman planını endişe etmenize gerek kalmaz!

HEP BİR FAZLASI
Tanıtıcı internet sitesi, tanıtım videosu, reklam kampanyaları, uygulama marketi arama optimizasyonu, bakım ve güncellemeler gibi uygulamanızın yayınlanmasının ardından başarı için gerekli olan diğer çalışmaları sizin için özenle yürütüyoruz.

GELİŞTİRİRİZ!
Üretim, kullanım, bakım, iyileştirme ve yönetim süreçlerini de dikkate alarak geliştiririz. Creative Düşünen Teknolojiyi Hayal Gücüyle Harmanlayan Profesyonel Bir Ekip.