ERP

ERP

ERP, üretimde darboğazların giderilmesine, dağıtım kaynaklarının daha iyi planlanmasına, müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesine ve stokların minimum seviyede tutularak en iyi şekilde kullanılmasına imkân vermektedir.

Müşteri Takip Sistemi

Müşteri Takip Sistemi

İşletmenizde alışveriş geçmişi olan herkesi kayıt altında tutan ve bu müşterilerin finansal takiplerini gerçekleştiren sistemdir.

Web 3 Teknolojileri

Web 3 Teknolojileri

WEB 3.0 denilen kavram, internetin Decentralized yani Merkeziyetsiz ve Peer to Peer (Eşten Eşe) olacak şekilde kullanılabilen, tamamen blok zincir destekli ve kişiselleşmiş halini ifade ediyor. 

Muhasebe

Muhasebe

Muhasebe sistemleri ilgili alanları açısından, hem firma içindekiler hem de dışındakiler için bilgi üretme sorumluluğunu taşır.

Özel Proje Yazılımlar

Özel Proje Yazılımlar

Yazılım projelerinizin başarılı olabilmesi için ihtiyaçlarınızı tam olarak belirleyip, yeterli miktarda analiz sonunda ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan yazılımlar üretmeyi amaçlarız. Bu doğrultuda fikirlerinizi dinler, size özel öneri ve çözümler sunarak yazılımlarını geliştiririz.

Hasta Takip Sistemi

Hasta Takip Sistemi

Hasta Takip Sistemi hastanın tedavi sonrası geleneksel klinik ortam dışında (Ev, vs) da doktoru tarafından takip edilip hastanın ulaşım maliyetlerinden ve kontrol için gereken süreden tasarruf etmesini sağlayan teknolojilerin genel adıdır.

Öğrenci Takip Sistemi

Öğrenci Takip Sistemi

Basitçe Öğrenci Bilgi Sistemi de diyebiliriz. Ebeveynlerin Öğretmenlerin Müdür ve Öğrencilerin ayrı ayrı giriş yapabildiği, Her yaş grubundan öğrencilerin takip edilmesi ve devamsızlığın kontrolü için kullanılan sistemdir

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil uygulama, akıllı telefon ve tablet cihazlar gibi mobil cihazlara özel olarak tasarlanan ve kodlanan yazımlardır. Mobil uygulama sayesinde, insanlar istedikleri hizmetlere, ürünlere veya bilgilere daha çabucak ulaşabilmektesiniz.

Barkod & QR Kod

Barkod & QR Kod

Barkod ve QR kodları, optik cihazlar kullanılarak okunabilen geometrik şekilleri kullanan veri saklama yöntemleridir. Bu veriler de qr ve barkod okuyucu sayesinde okunabilmektedir. QR Code sınırsızdır.

Stok Takip Sistemi

Stok Takip Sistemi

Bir işletmenin faaliyetini yürütebilmek için satmak üzere aldığı ya da satılacak ürünü üretmek için kullandığı malzemelerin kaydıdır. Bu kaydın amacı işletmenin karlılığını arttırmak için stok ve üretim maliyetlerini en aza indirecek stoklama seviyesini tutturmaktır.

Blockchain Teknolojileri

Blockchain Teknolojileri

Blockchain, yani Blok Zinciri, bloklardan oluşan zincir yapıyı tanımlıyor. Blockchain, dağınık yapıda bir veritabanı sistemi olarak şifrelenmiş işlemlerin takibini sağlar. Blockchain, iş ağında yer alan işlemlerin kaydedilmesi ve varlıkların takip edilmesi gibi süreçleri kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda bu sistem, paylaşılabilen ve üzerinde değişiklik yapılamayan bir defter olarak da düşünülebilir.

Kripto Para Sistemi

Kripto Para Sistemi